• 050-576-5510
 • sarikalom@gmail.com

   

   

  מסדרת ארונות

   סידור ארונות בגדים למתחילים

  כולנו נתקלנו בבעיה הזאת לא פעם- אתם עומדים מול הארון, הוא עמוס לעייפה בבגדים ואביזרים, אך עדיין אתם שומעים את עצמכם ממלמלים 'אין לי מה ללבוש..??' קודם כל, אתם לא לבד. דבר שני, אנחנו כאן לנסות להרגיע עם כמה דרכים קלות לסידור ארון בגדים למתחילים שביניכם.

  'הראה לי את ארונך ואומר לך מי אתה'


  חשוב לזכור שכמו בדיאטה, סידור ארון בגדים יעיל הוא סידור שניתן ואפשר לשמור עליו לאורך זמן. לכן, גם כאשר מסדרת ארונות מקצועית כמוני אני מסדרת עבור לקוחות את הארונות שלהם, חשוב לשים דגש על סידור ארונות בגדים פונקציונאלי המשרת את צרכי האדם שמשתמש בו. לכן, הצעד הראשון בסידור יעיל הוא שכל מסדרת ארונות מקצועית תגיד לכם היא הסתכלות פונקציונאלית על הארון. הביטו על הארון שלכם ב'מבט מלמעלה' ושאלו את עצמכם האם הוא מתאים לצרכים שלכם? אם למשל יש לכם הרבה ג'קטים וחולצות שיפון, אולי כדאי להוריד חלק מהמדפים ולהתקין במקומם מוט תלייה נוסף. האם יש לכם אקססוריז או הרבה זוגות נעליים שגם הם יוצרים את הבלאגן? אולי כדאי לחשוב על פתרון אחסון יעיל יותר עבורם.
  כעת לאחר שהבנתם מה בדיוק אתם צריכים שיהיה בארון שלכם, הגיע הזמן להיפטר מבגדים ישנים שמכבידים עלינו. חוק שני בסידור ארונות בגדים - האם ישנם פריטים שלא נלבשו כלל בעונה האחרונה? פריטים אלו, ברמת העיקרון, צריכים ללכת. אולם, אנחנו יודעים שלרבים מלקוחותינו קשה להיפטר מדברים בקלות. לכן ההצעה שלנו, אם קשה לכם לזרוק- העבירו אותם למקום מיוחד בו תתנו להם הזדמנות אחרונה. בסופו של דבר בגד לא נלבש הוא מטרד ותופס מקום וזמן לסידור ארון הבגדים. זכרו זאת כאשר אתם מתלבטים אם לזרוק או לא.
  הגענו אל הסידור האמיתי. בתור מסדרת ארונות בגדים מומחית אני יכולה להגיד לכם שמשימה זו נתפסת על ידי רבים כמאתגרת ביותר אך למעשה אם ביצעתם את שלב הצרכים ושלב הסינון ביעילות, אתם תופתעו כמה יהיה לכם קל לסדר. הוציאו מהארון את תכולתו - מדף אחרי מדף. טעות נפוצה בסידור ארונות בגדים היא 'לשפוך' את כל תכולת הארון על המיטה ואחר כך להתחיל לסדר- אל תעשו זאת, הסיכוי להתייאש כך הוא גבוה. לאחר שקיפלתם את כל הבגדים הכניסו אותם למדפים ולקולבים, השתדלו לא לשים על קולב יותר מבגד אחד- טעות של מתחילים.

  סידור ארונות מחיר

  לא פשוט לתמחר סידור ארונות בגדים, הארונות משתנים מבית לבית ואני יכולה להצהיר שכמעט ואין שני ארונות זהים, לכן הדרך הטובה ביותר לדעת את המחיר של סידור ארונות היא ליצור איתי קשר ולתאר את הארון שתרצו שאסדר. זקוקים לסידור מקצועי וקשוב יותר? אני כאן בשבילכם, לייעוץ חינם וקבלת הצעת מחיר: 050-576-5510

  הצטרפו אלי בפייסבוק

  לקבלת יעוץ משרה מלאו הפרטים

  שם 
  דוא"ל 
  טלפון 
  הודעה 
      

  לקוחות ממליצים

  
  רק עם שרה היתה לי כמיה מידית , טוב ליבה ורצונה לעזור בכל מחיר מיד חיברו ביננו . הרגשתי כאילו שיש לי שותפה לבעייתי אשר נוצרה . . במיומנות גדולה ידעה להפריד בין מה שחשוב באמת, את מה ניתן להשאיר מאחור ורק להביט קדימה לעתיד ורוד יותר .
  מדלן אברהמי בת-ים
  מאוד שמחתי להכירך שרה יקירתי , היית סבלנית מאוד וקשובה לצרכי . עזרת לי להיפרד מפריטים כה אהובים עלי שלא היה להם כל שימוש בשנים האחרונות. הארון תמיד היה מלא ובעצם לא היה לי מה ללבוש . בסבלנות רבה מצדך חדרת לליבי והשארתי לך את כל המלאכה לעיצוב וסידור כל הארונות בבית . היית זריזה מאוד ומקצועית ,הארונות נשארים מסודרים למרות שעברו מספר שבועות . . כל חברותי הגיעו לראות והתלהבו מאוד . ממליצה עליך בחום רב .
  ניצה לוי חולון
  © 2016 Sarika.כל הזכויות שמורות.